Magdalena Wiśniewska

Brązowa medalistka XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

III miejsce i brązowy medal Magda wywalczyła w biegu sprinterskim na dystansie 100 m podczas zawodów finałowych mazowieckich igrzysk 4.06.2013 r. w Płocku.
Wcześniej na tym dystansie pokonała rywalki z gminy Góra Kalwaria, powiatu piaseczyńskiego i w czasie zawodów międzypowiatowych.
Jej sukces, jest od lat największym osiągnięciem reprezentanta naszej szkoły w zawodach międzyszkolnych.

Po zawodach gminnych we wrześniu 2012 r. w piłkę nożną, została zawodniczką klubu sportowego KS GOSiRKI w Piasecznie. Jednak naszą szkołę reprezentuje z sukcesami już od VI klasy szkoły podstawowej i podczas kolejnych 3 lat nauki w gimnazjum. Jest wszechstronnie utalentowaną uczennicą.

piłka nożna – I miejsce w Gminie Góra Kalwaria
dwubój nowoczesny – I miejsce w Gminie Góra Kalwaria, II miejsce w powiecie piaseczyńskim
liga lekkoatletyczna /bieg na 100 m/ – I miejsce w Gminie Góra Kalwaria, I miejsce w powiecie piaseczyńskim, I miejsce w zawodach międzypowiatowych, I miejsce w finale XV MIMS.

Administracja i moderacja strony: Anna Zięba Napisz do mnie